TÜRKİYE'NİN BEBEK DEVAM SÜTÜ
Kategoriler
Akademi
Üyelik
Alışveriş
Gürler Global Mağazacılık San ve Tic A.Ş 2016 yılında ilk olarak Bebegen markası ile e-ticaret alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.
Ardından mağazacılık alanında uzmanlaşan firmamız 2020 yılından itibaren Bebegen adıyla franchise ve bayilikler vermeye başlamıştır.Bünyesine yeni markaları da katan firmamız Bebehum markasıyla Bebek ve devam sütü üretimine de 2022 yılında Ar-Ge sürecini tamamlayarak 2023 yılında üretime başlamıştır. Yurt içi ve yurt dışı büyüme hedefleriyle dünya genelinde satışları olan firmamız dünya genelinde birçok ülkeye distribütörlük verme aşamasında ve çalışmalarını yürütmektedir.

Vizyonumuz : "Sağlıklı başlangıçlar, mutlu yarınlar. Bebeklerimizin en iyi beslenmeyle büyümelerini sağlamak için, yenilikçi ve güvenilir bebek mamaları sunarak dünya genelinde bir öncü olmak."

Misyonumuz : "Her bebek, benzersiz ihtiyaçlarına uygun beslenmeyi hak eder. Misyonumuz, kaliteli ve besleyici ürünlerimizle, anne-babaların güvenle tercih edebilecekleri bir bebek maması markası olmak. Bilimsel araştırmalarla desteklenmiş formüllerimizle, her bebek için sağlıklı gelişimlerine katkıda bulunmak ve ailelere güvenilir bir partner olmak."